Gril na sele Verso 1 k zapůjčení

1000,- na víkend / kauce 5 000,- Kč

Gril na sele Verso 1

Gril na sele Verso 1

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Při výrobě grilu Verso bylo kladeno hlavně na kvalitní, jednoduché provedení s robustní konstrukcí menší velikosti. Robustní konstrukce a silnostěnné provedení topeniště snesou i horší zacházení,a to byl i záměr vyrobit tento gril pro možnosti zapůjčení. Náš oblíbený a lety prověřený systém výklopné vidlice dodává grilu jednoduchost obsluhy kterou zvládne jeden člověk. Ve fázi grilování je jehla naklopena k ohništi tak aby bylo pečení co nejefektivnější,a při ořezu jedním tahem za nerezové madlo vidlici odklopíte mimo žár. Jehla grilu je multifunkční,stavitelná a tak je možné grilovat selata,kýty,krůtu nebo kuřata.Pro snadnější práci motoru a prodloužení jeho životnosti je vidlice vedena na ložiscích. Topeniště grilu je vyrobeno z ocel plechu tl 4mm a osazeno silnostěným roštem a popelníkem.Po stranách topeniště jsou umístěna madla pro jeho vyjmutí při čištění nebo přepravě. Pro odkap mastnoty dodáváme standartně odkapávací plech.

Gril na sele Verso 1

Gril na sele Verso 1
na dotaz
Cena
Gril na sele Verso 1
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Verso 1
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Verso 1
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie grilu na sele Verso 1