Gril multifunkční

Gril multifunkční

Multifunkční stolní gril

Gril multifunkční

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Velmi povedený multifunkční stolní gril který svou konstrukcí a provedením osloví jak příznivce dušeného masa na šťávě v nerez vaně tak grilování masa na mřížce. Pro náročné zákazníky je součástí i grilovací jehla s motorem pro opékání kýty nebo kuřat. Gril je osazen 2x přikládací dvířka s roštem a popelníkem. Pro snadnou manipulaci slouží pojezdová kolečka. Atraktivní vzhled grilu dodává černá povrchová úprava s nerez doplňky.

Základní rozměry

  • výška: 1 000 mm
  • šířka: 1 000 mm
  • hloubka: 600 mm

Přednosti

  • nerezová grilovací vana o rozměru 500x600 mm
  • nerezová grilovací mřížka o rozměru 600x400 mm
  • vidlice s motorem s max.zatížením do 25 kg

Gril multifunkční

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Multifunkční stolní gril