Gril na kuře

Gril na kuře

přenosný gril na kuře

Gril na kuře

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Menší, jednoduchý gril na kuře s jehlou a motorkem vhodný pro grilování kuřat nebo menší kýty se zatížením do 15kg. Za příplatek 500,- Kč dovybavujeme gril na kuře i roštem pro pečení steaků. Velké využití nachází i jako samostatné topeniště pro táborák. Díky své velikosti naložíte do kufru auta a využijete třeba při kempování. Díky materiálu tl 4 mm zaručujeme grilu na kuřata dlouhou životnost.

rozměry grilu na kuřata

  • výška grilu: 540 mm
  • šířka grilu: 500 mm
  • hloubka grilu: 250 mm

Gril na kuře

Gril na kuře
na dotaz
Cena grilu
Gril na kuře
24 měsíců
Záruky
Gril na kuře
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na kuře
na objednávku
Dostupnost grilu

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.