Gril na sele Omega 3

Gril na sele Omega 3

Gril na sele vhodný do hmotnosti masa 40 kg

Gril na sele Omega 3

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Jednoduchý gril lehké konstrukce s částečným opláštěním.Vhodný pro selata do 50kg.
Možnost přímého nebo bočního topení.Systém výklopné vidlice umožňuje volit vzdálenost masa od ohně v průběhu grilování.Pohodlně obslouží jedna osoba. Gril je osazen silným profi pohonem a multifunkční jehlou pro pečení selat, kýty nebo kuřat. Demontovatelné silnostěnné topeniště je vybaveno roštem a popelníkem. Převážné využití spíše pro soukromé akce.

Základní rozměry

  • výška: 1 200 mm
  • šířka: 1 200 mm
  • hloubka: 900 mm

Gril na sele Omega 3

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.