Gril na sele Excelent

Gril na sele Excelent

Gril na sele Excelent

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Gril na sele Excelent je vhodný pro pečení selete do 50kg, kýty nebo kuřat. Boční ohniště zamezuje odkapávání mastnosty do ohně a tím umožňuje čistější a zdravější grilování. Gril je vybaven multifunkční jehlou odkapávací vaničkou, teploměrem, pojezdovými kolečky a jednou dřevěnou poličkou. Boční sklápěcí poličku dodáváme za příplatek 1800,- Kč. Ohniště je vybaveno roštem a popelníčkem. Celý korpus grilu je vyroben z ocel plechu tl 4 mm, čímž je zajištěna dlouhá životnost bez jakékoli deformace grilu. Odklápěcí víko je vyrobeno z ocel tl 2mm a je osazeno nerez madlem Jeho odklápění je pohodlné a v horní úvrati se samo zajistí. Komínek je osazen škrtící klapkou. Gril je možno využít i pro douzován. Povrchová úprava černá matná.

Základní rozměry

  • výška: 1 700 mm
  • šířka: 1 200 mm
  • hloubka: 700 mm

Gril na sele Excelent

Gril Excelent cena
na dotaz
Cena
Gril Excelent záruka
24 měsíců
Záruky
Gril Excelent dodání
14 dnů
Dodací lhůta
Gril Excelent dostupnost
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril Excelent na sele