Gril na sele s udírnou

Gril na sele s udírnou

Gril na sele s udírnou

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Středně velký celouzavíratelný gril s možností přihřívání uzenin v komínku.Kapacita grilu je sele do 50kg. O proti jiným grilům z naší nabídky kde se k ohni přibližuje jehla je u grilu s udírnou přisouvané topeniště. Díky kompletnímu uzavření grilu dochází k velmi efektivnímu pečení při vysoké teplotě. Vrchní i čelní kryt lze demontovat.Přikládání přes zadní dvířka grilu.
Jako většina grilů je i tento gril osazen silným profi pohonem. Multifunkční jehla dovoluje opékat jak selata,tak kýty nebo kuřata. Gril je ošetřen černou žáruvzdornou barvou a je osazen nerez doplňky.Vhodný jak pro soukromé tak komerční akce.

Základní rozměry

  • výška: 2 150 mm
  • šířka: 1 200 mm
  • hloubka: 900 mm

Gril na sele s udírnou

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.