Gril na kýtu Gama 3

Gril na kýtu Gama 3

Gril na kýtu pro max. 25 kg

Gril na kýtu Gama 3

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Jednoduchý gril lehké konstrukce s částečným oplechováním je zmenšená verze Grilu Omega 3. Možnost přímého nebo bočního topení. Systém výklopné vidlice umožňuje volit vzdálenost masa od ohně v průběhu grilování. Gril je osazen profi pohonem se zatížením cca 15-20kg. Multifunkční jehla dovoluje opékání větších i menších porcí masa, tedy kuřata, kýty nebo ražničí. Silnostěné demontovatelné topeniště je osazené roštem a popelníkem čímž se zamezuje odpadávání popela pod gril. Velmi pohoddlná obsluha grilu jistě nadchne zákazníky menších rodinných akcí. Povrchová úprava černá matná s nerez doplňky.

Základní rozměry

  • výška: 1 100 mm
  • šířka: 900 mm
  • hloubka: 800 mm

Gril na kýtu Gama 3

Gril na kýtu Gama 3
na dotaz
Cena
Gril na kýtu Gama 3
24 měsíců
Záruky
Gril na kýtu Gama 3
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na kýtu Gama 3
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril na kýtu Gama 3