Zahradní udírna Gurmán

Zahradní udírna Gurmán

Zahradní udírna Gurmán

Mobilní udírna Gurmán je výborná pro uzení masa, nebo jen pro jeho douzování. Kapacita udírny je max. 8 šrutek masa, cca do 10kg. Doba uzení bůčku při teplotě 80stupnů je cca 10h a to při spotřebě tvrdého dřeva jen 6-8kg.
Podstavec je vyroben z ocelového plechu tlouštky 2mm ve kterém je na šrouby vmontované,samostatné uzavřené ohniště které je vyrobeno z ocelového plechu tlouštky 4mm s průduchem. Nad tímto ohništěm jsou přes sebe umístěny přepážky pro procházení kouře a nad nimi pak vanička s pískem. Teplota se velmi snadno reguluje a je stabilní. Udírna je vybavena přikládacími dvířkami a popelníkovymi.
Regulace je provedena na popelníkových dvířkách a škrtící klapkou na komínku. Samotné uzeniště je vyrobeno z kvalitního dřeva a k podstavci je kotveno přeskami které snadno odejmete a udírnu rozložíte na dvě části. Další výbavou je 6kusů nerez háčků a teploměr pro kontrolu teploty. Udírna je velmi pěkně provedená,s povrchovou úpravou černá matná a osazena nerez doplňky.

Základní rozměry

  • výška: 1 700 mm
  • šířka: 400 mm
  • hloubka: 400 mm
  • kapacita uzeniště: 10 kg
  • Topeniště s roštem a popelníkem

Zahradní udírna Gurmán

Zahradní udírna Gurmán cena
na dotaz
Cena
Zahradní udírna Gurmán záruka
24 měsíců
Záruky
Zahradní udírna Gurmán dodání
5 dnů
Dodací lhůta
Zahradní udírna Gurmán dostupnost
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Zahradní udírna Gurmán