Gril na kýtu Gama 2

Gril na kýtu Gama 2

Gril na kýtu Gama 2

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Gril jednoduché konstrukce se spodním topeništěm vhodný spíše pro menší soukromé akce. Profi pohon dovolí zatížení jehle cca 15-20kg. Díky tomu že je jehla multifunkční lze grilovat, kýty, krůty, kuřata nebo ražničí. Výškově lze jehlu uložit ve čtyřech polohách. Plášť grilu je vyroben z ocel plechu tl 4 mm čímž je zajištěna dlouhá životnost. Za příplatek lze dovybavit gril mřížkou pro grilování steaků.Povrchová úprava černá matná s možností výběru nerez nebo dřevěných madel.

Základní rozměry

  • výška: 1 200 mm
  • šířka: 800 mm
  • hloubka: 600 mm

Gril na kýtu Gama 2

Gril na kýtu Gama2
na dotaz
Cena
Gril na kýtu Gama2
24 měsíců
Záruky
Gril na kýtu Gama2
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na kýtu Gama2
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril na kýtu Gama 2