Gril na sele Omega 4

Gril na sele Omega 4

Gril na sele Omega 4

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Svou konstrukcí i vzhledem velmi podobný většímu provedení grilu Profi. Boční topeniště zajišťuje,že tuk neodkapává do ohně.Omega4 nabízí levnější variantu velmi povedeného grilu.Svou velikostí dokáže pojmout sele cca 50kg.Systém výklopné vidlice umožňuje volit vzdálenost masa od ohně v průběhu grilování.Vše obslouží pohodlně jedna osoba. V základu osazen profi pohonem a multifunkční jehlou pro opékání selat, kýty a kuřat. Silnostěné topeniště je osazeno roštem a popelníkem. Díky silnostěným materiálům zajišťujem dlouhou životnost topenišť u těchto druhů grilů.
Pro pohodlnou manipulaci při přikládání slouží zadní přikládací dvířka. Konkrétně velmi oblíbený gril pro zahradní restaurace.

Základní rozměry

  • výška: 1 350 mm
  • šířka: 1 250 mm
  • hloubka: 950 mm

Gril na sele Omega 4

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril na sele Omega 4