Gril na kýtu Excelent

Gril na kýtu Excelent

Gril na kýtu Excelent

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Gril je vhodný na opékání dvou kýt, krůty, kuřat, ale i douzování. Boční ohniště grilu, zamezuje odkapávání mastnosty do ohně a tím umožnuje čistější a zdravější grilování. Gril je vybaven nerezovou stavitelnou jehlou, nerez odkapávací vaničkou,teploměrem, pojezdovými kolečky a dřevěnou poličkou. Ohniště je vybaveno roštem a popelníčkem. Celý korpus grilu je vyroben z ocelového plechu tlošťky 4mm, čímž je zaručena dlouhá životnost grilu bez jakékoli deformace.Odklápěcí víko je vyrobeno z ocelového plechu tloušťky 2mm a je osazeno nerezovým madlem.Jeho odklápění je velmi pohodlné a v horní úvrati se samo zajistí. Komínek grilu je osazen polohovatelnou klapkou. Po uzavření přísunu vzduchu lze v grilu i douzovat. Gril je ošetřen černým žáruvzdorným lakem. Pohon grilu dodáváme v provedení zatížení 15kg a nad 15kg.

Základní rozměry

  • výška 1700 mm
  • šířka 710 mm
  • hloubka 660 mm

Gril na kýtu Excelent

Gril Excelent cena
na dotaz
Cena
Gril Excelent záruka
24 měsíců
Záruky
Gril Excelent dodání
14 dnů
Dodací lhůta
Gril Excelent dostupnost
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril Excelent