Gril na steaky

Gril na steaky

Gril na steak

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Luxusní stolní gril s velkou grilovací plochou pro grilování steaků. Horní šuplíky slouží jako topeniště a jsou osazeny rošty na kterých hoří uhlí. Spodní rošty slouží jako popelníkové a mají přisávání vzduchu. Pro možnost opékání kýty nebo kuřat slouží po stranách výsuvné stojky pro jehlu s motorem. Design dodává grilu na steaky černá povrchová úprava, dřevěné madla a nerez kování. Výborný pro komerční akce.

rozměry grilu

  • výška: 1 000 mm
  • šířka: 1 200 mm
  • hloubka: 600 mm

přednosti grilu na steaky

  • výsuvný šuplík na přikládání vybaven roštem 2x
  • výsuvný šuplík na popel 2x
  • vodící stojky s jehlou a motorem pro grilování kuřat,kýty, popř. menšího selete

Gril na steaky

Gril na steak
na dotaz
Cena
Gril na steak
24 měsíců
Záruky
Gril na steak
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na steak
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.

Fotogalerie

Gril na steaky