Gril na sele Omega 1

Gril na sele Omega 1

Gril na sele Omega 1

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Gril jednoduché konstrukce se spodním topením,multifunkční jehlou,silným profi pohonem vhodný spíše pro menší nebo středně velké soukromé akce. Díky multifunkční jehle je možné grilovat selata,kýty,kuřata atd. Po stranách je gril osazen nerez madly pro snadnou manipulaci. Pro regulaci výšky jehly nad topeništěm slouží tři oválné body vedení. Povrchová úprava grilu je černá matná.

Základní rozměry

  • výška: 900 mm
  • šířka: 1 100 mm
  • hloubka: 800 mm
  • hmotnost: 80 kg

Přednosti

  • silný grilovací pohon 2,5 ot/min
  • silný materiál 4 mm

Gril na sele Omega 1

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.