Gril na sele Omega 2

Gril na sele Omega 2

Gril na sele Omega 2

Děkujeme všem zákazníkům za velkou poptávku našich grilů a prosíme aby v případě vážného zájmu o náš gril nenechávali objednávku na poslední chvíli ale v klidu gril objednali třeba již nyní. Zákazníkům kteří objednají gril ještě v zimních měsících nabídneme příjemné slevy.Po dohodě možnost uskladnění grilu do vašeho termínu potřeby. Jedná se nám o to,že díky kombinované výrobě kamen,grilů a udíren nejsme schopni v grilovací sezoně pokrýt celou potávku. Tedy kdo gril objedná nyní,objedná se slevou. Díky za pochopení.

Lehký gril jeklové konstrukce s posuvným topeništěm,díky kterému lze volit přímé topení nebo boční. Silný profi pohon zajistí dostatečný výkon i při větším zatížení. Systém multifunkční jehle umožňuje grilování selat, kýty, kuřat, krůty a pod. Po stranách je gril osazen madly pro snadnou manipulaci. Díky třem oválným bodům vedení jehle lze volit vzdálenost od ohně i výškově.Spodní část grilu lze využit pro ukládání dřeva. Gril se svou konstrukcí hodí i pro komerční účely a veřejné akce kde je předností vidět připravované maso po celou dobu grilování a to ze všech stran.

Základní rozměry

  • výška: 1 300 mm
  • šířka: 1 200 mm
  • hloubka: 900 mm

Gril na sele Omega 2

Gril na sele Profi
na dotaz
Cena
Gril na sele Profi
24 měsíců
Záruky
Gril na sele Profi
14 dnů
Dodací lhůta
Gril na sele Profi
na objednávku
Dostupnost

*Z důvodu velkého nárustu cen oceli a blížícího se nárustu cen ostatního materiálu poptejte aktuální cenu na dotaz. V případě odeslání zboží přepravní službou bude k ceně naúčtována paleta a balné.